Level 2

 

L2 International Junior Rank Program Team
1 Rockstar Cheer Charleston Veronicas
2 Bay State All Stars Super Storm
3 Bravo All Stars Lady Warriors
4 Cheer Extreme – Chicago Lucky Charms
5 Rockstar Cheer Atlanta Creed
6 Tune Ups Allstars Piston Babes
7 World Class Athletics Jade
L2 Junior Recreation Rank Program Team
1 Leader Cheer Eagles J2
L2 Senior Recreation Rank Program Team
1 Albany Elite Tiger Paws Tiger Paws Extreme
L2 Youth Medium D2 Rank Program Team
1 CSA All Stars Heartbreakers
2 Lunar All Stars Stellar
3 Island Allstars Omicron
4 Wake Forest All Stars Red Wolves
L2 Youth Recreation Rank Program Team
1 Twisters Sharon Springs Falcons
L2 Mini D2 Rank Program Team
1 CSA All Stars Cheetah Girls
2 Paiges Dance & Cheer Studio – Spice All Coral
3 GU Allstars PINK ELITE
4 Blaze Cheer & Tumble Winter Soldiers
L2 Senior Medium D2 Rank Program Team
1 One Elite All Stars One Addiction
2 Island Allstars Sigma Phi
L2 Youth Small D2 Div A Rank Program Team
1 Triple Crown Elite Purple Reign
2 Haydens All Stars Teal Thunder
3 Victory! All Stars Blue Topaz
4 Mississippi Spirit Pink
5 Jaguar Athletics Sassy Cats
6 Buckeye Cheer Elite Lynx
7 Platinum Cheer Stars Rubies
7 Team Universe Cheer Little Dippers
9 Spirit Authority Athletics Youth Cobalt
10 G Force Cheer Recon
L2 Mini Rank Program Team
1 The Stingray All Stars Marietta Coconut
2 Infinity Allstars Mini Majesty
3 Cheer Savannah Allstars Silk
4 FCA Gems Pink Ice
5 Rockstar Cheer The Monkees
6 GymTyme All-Stars Mini Mist
7 World Class All Stars Sass
8 Midwest Cheer Elite Aristokatz
9 River City Allstars Red Reign
L2 Youth Medium Rank Program Team
1 Python All Stars of Columbus Malaya Pythons
2 The Stingray All Stars Marietta Red
3 South Jersey Storm Tornades
4 Memphis Pride Allstars Youth Thunder
5 GymTyme All-Stars Reign
6 Cheer Florida All Stars Unicorns
7 Brandon All-Stars Amber
8 World Cup Milkyways
9 Midwest Cheer Elite Leopards
10 ACE Cheer Company – BHM Apaches
11 ACE Cheer Company – JAC Desperados
12 Flip City All Stars Storm
L2 Youth Medium Rank Program Team
1 Python All Stars of Columbus Malaya Pythons
2 The Stingray All Stars Marietta Red
3 South Jersey Storm Tornades
4 Memphis Pride Allstars Youth Thunder
5 GymTyme All-Stars Reign
6 Cheer Florida All Stars Unicorns
7 Brandon All-Stars Amber
8 World Cup Milkyways
9 Midwest Cheer Elite Leopards
10 ACE Cheer Company – BHM Apaches
11 ACE Cheer Company – JAC Desperados
12 Flip City All Stars Storm
L2 Junior Medium Rank Program Team
1 The Atlanta Jayhawks Thunder
2 Rockstar Cheer Queen
3 Memphis Pride Allstars Junior Lightning
4 Spirit Xtreme Trust
5 Star Athletics Junior White
6 Midwest Cheer Elite Cheshire Katz
7 The Stingray All Stars Marietta Gray
8 River City Allstars LunaChicks
9 Midwest Cheer Elite-Columbus Jcrew
10 Cheer Athletics – Charlotte MajestiCats
11 FCA Gems Emeralds
12 Cheer Florida All Stars Lynx
L2 Youth Small D2 Div B Rank Program Team
1 Ellenwood All-Stars L2 Youth
2 TAI Black Ice
3 South Georgia Allstars Divinity
4 Southern Athletics Promise
5 Boca Raton Hurricane All Stars SHARKNADO
6 Texas Lonestar Cheer Company Ruby
7 Champion Athletics CrystalBling!
8 Victorious Elite All Stars Evolution
9 Champion Elite Legacy Sassybrass
10 Blaze Cheer & Tumble Cold Hearted
L2 Youth Small Div A Rank Program Team
1 Brandon All-Stars East Mint
2 ACE Cheer Company – Huntsville Raiders
3 Elite Heat All-Stars Scorch
3 The Atlanta Jayhawks Blizzard
5 The Stingray All Stars Cartersville Ember
6 Pro Cheer L2 Youth
7 Midwest Cheer Elite-Columbus Lady Spades
8 Rockstar Cheer Atlanta East Dream
9 Cheer and Dance Galaxy Rockets
10 World Class All Stars Glam
11 C4 Longhorns Youth White
12 Rockstar Cheer Holly Springs Phoenix
13 Tristate Athletics Impulse
14 Rock Solid All Stars GENESIS
15 MGA Cheer Extreme Electra
L2 Junior Medium D2 Rank Program Team
1 Cheer Craze All Stars J.Crew
2 Maine Stars Shimmer
3 Knoxville Twisters Typhoons
4 East Mississippi Cheerleading EMC Scorpions
5 Douglasville Cheer Stars Odyssey
6 Cheer Invasion All Stars SWAT Team
7 Storm All Stars Ice
8 Twisters Athletics Surge
L2 Junior Small Div B Rank Program Team
1 Pro Athletics VIP’S
2 Florida Top Dog All Stars Frost
3 World Cup Venus
4 Midwest Cheer Elite-Columbus Gucci Girls
5 Twisters Blue
6 Cheer Florida All Stars Gryphons
7 Rockstar Cheer Atlanta South Sapphires
8 Cheer Force One CF1 Fury
9 Twist & Shout Tulsa Junior Victory
10 Cheer Express Allstars Junior Royalty
11 Cheer and Dance Galaxy Eclipse
L2 Youth Small Div B Rank Program Team
1 ATA Gold
2 Twisters Black
3 Zone Cheer All-Stars Faith
4 Central Florida Athletics True Blue
5 Rockstar Cheer Atlanta Sugarland
6 Top Gun All Stars Y2K
7 MGA Cheer Extreme Tifton Purple Eclipse
8 Cheer Savannah Allstars Denim
9 Spirit Athletics Golden Girls
10 The Atlanta Jayhawks Halo
11 Louisiana Spirit Vanity
12 East Celebrity Elite East Windsor Too Chic
13 Rockstar Cheer Columbia U2
14 Buffalo Envy All Stars L2 Youth
15 Cheer Force One CF1 Aviators
16 Inspire Athletics Youth Reign
L2 Junior Small Div A Rank Program Team
1 Flip City All Stars Twisters
2 Louisiana Spirit Posh
3 Tumble Tech Zeta
4 Broward Elite Allstars L2 Junior
5 Rising Stars Orion
6 The Stingray All Stars Johns Creek Aqua
7 Brandon All Stars North Tampa Blush
8 FCA Sharpsville Garnet
9 GymTyme Illinois SUGAR
10 ATA Iron
11 Rockstar Cheer Tampa Misfits
L2 Senior Small Div A Rank Program Team
1 The Stingray All Stars Marietta Pink
2 Brandon All-Stars East Crystal
3 Rock Solid All Stars SOUL
4 Tristate Athletics Fusion
5 Rising Stars Nova
6 Central Florida Athletics- Jacksonville Blue Angels
7 Rockstar Cheer Holly Springs Black Sabbath
8 Cheer Force One Nighthawk
9 Infinity Allstars Senior Supremes
L2 Senior Medium Rank Program Team
1 Star Athletics Senior Onyx
2 The Stingray All Stars Johns Creek Obsidian
3 Broward Elite Allstars Fierce Katz
4 Brandon All-Stars Cobalt
5 Python All Stars of Columbus Timor Pythons
6 World Cup Infinity
7 South Jersey Storm Wildfire
8 Elite Heat All-Stars Gold Rush
9 Spirit Xtreme Honor
10 Inspire Athletics Senior Crush
11 FLIP! Gym Wolfpack Senior Sapphire
12 ACX Toxic
L2 International Senior Rank Program Team
1 Midwest Cheer Elite Wicked Claws
2 Spirit Central South SPITFIRES
3 Bravo All Stars Pink Ladies
4 Pro Cheer L2 Senior
5 East Celebrity Elite East Windsor Obsession
6 World Class Athletics Blue Diamonds
7 Rockstar Cheer – Gastonia Vixen
8 Cheer Extreme Epic GREAT WHITES
L2 Junior Small D2 Div B Rank Program Team
1 Savannah Sharks Tiger Sharks
2 Diamond All-Stars Voltage
3 Summit Sports Center Lady Rockies
4 Rush Allstars Thundercats
5 Triple Threat All-Stars JUBILEE
6 Stevie’s Elite Athletics Silver Fury
7 Newnan Southern Stars Comets
8 Champion All-Stars J-Crew
9 Elevation Cheer Company Everest
10 3D Elite Allstars J’Adore
11 Victorious Elite All Stars El2vate
12 Winnersville Elite Indigo
13 Cheer Xcel Dynasty
14 Prevail Athletics Moonstones
15 Parrish Elite Poseidon
L2 Senior Small D2 Div B Rank Program Team
1 TAI Scorch
2 Legendz Allstars Reign
3 FX Elite All Stars Mysterious
4 Stevie’s Elite Athletics Onyx Extreme
5 Lunar All Stars Gemini
6 Boca Raton Hurricane All Stars SR CYCLONE
7 North Florida Elite Lady Luck
8 Carolina Magic Allstars Lady Illusion
9 Champion Athletics Ultra Violet
10 Champion Elite Legacy Chrome
L2 Junior Small D2 Div C Rank Program Team
1 Bluegrass Cheercats Lime Leopards
2 United All Stars Poison
3 Suwannee Spirit Legacy
4 National Stars Junior Nova
5 ECT Phoenix Blaze
6 Fearless Athletics Adrenaline
7 Allstar Panthers Envy
8 GU Allstars PINK GLORY
9 Crowned Elite Athletics Queen Beez
10 Power Athletics Fierce Cats
11 Champion Cheer Athletics Shimmer
12 Jackson Cheer Company Jackson Elite Starstruck
13 Xtreme Athletics Auburn Neptune
14 NXS Legacy
L2 Junior Small Div C Rank Program Team
1 Intensity Athletics Bomb Squad
2 The Stingray Allstars – Naples Suns
3 Top Gun All Stars J-Dub
4 Brandon All-Stars Chrome
5 Rockstar Jax Future
6 The Atlanta Jayhawks Arctic
7 Zone Cheer All-Stars Soul
8 Cheer Extreme – Chattanooga Versace
8 Inspire Athletics Junior Redemption
L2 Senior Small D2 Div A Rank Program Team
1 Matrix All Stars Attitude
2 Champion All-Stars Gold Rush
3 Cheer Factor All Stars Prime
4 CSA All Stars Lady Aces
5 Texas Lonestar Cheer Company Garnet
6 Allstar Panthers Divine
7 Rebelz Cheer Revolution
8 Haydens All Stars Silver Storm
9 Freedom Athletics Lady Warriors
10 Carolina All Stars Cougars
11 Cheer Xcel Crown Jewels
L2 Senior Small D2 Div C Rank Program Team
1 Champion Cheer Athletics Burn
2 Dynasty Spirit Elite All Star Red Flames
3 Buckeye Cheer Elite Wildcats
4 Cheer Nation Athletics Recon
5 Omni Elite Athletix Mystique
6 The Cheer Hive The Queenbees
7 EVO Athletics Senior 2
8 Revolution Athletics Allstars Adernaline
9 Gulf Coast Elite Cheer Vortex
10 Cheer Magic All Stars Shimmer
L2 Junior Small D2 Div A Rank Program Team
1 One Elite All Stars One Obsession
2 CE All Stars Junior Rain
3 Victory! All Stars Blue Jade
4 Planet Cheer Velocity
4 Envy Cheer Loyalty
6 Matrix All Stars Defiance
7 Carolina Flipz Lady Platinum
8 World of Cheer Royal Catz
9 Hot Shots All Stars L2 Junior
10 Revolution Athletics Allstars Nspire
11 OC Elite Fire
12 Cheer Factory ICE
13 Revolution All Stars Black Ops
14 Georgia Heat Wildfire
15 Jupiter Elite Allstars JEA Fire
L2 Senior Small Div B Rank Program Team
1 Top Gun All Stars Ice
2 Cheer Express Allstars Senior Heat
3 Tumble Tech Sigma
4 Midwest Cheer Elite-Columbus BCBG
5 GymTyme All-Stars Midnight
6 Rockstar Lake Norman The Clash
7 World Class All Stars Reign
8 MGA Cheer Extreme Novas
9 Zone Cheer All-Stars Vitality
10 C4 Longhorns White Diamonds
L2 Junior Prep D2 Rank Program Team
1 Suwannee Spirit Emerald
2 Thunder Tumbling L2 Junior Prep – D2
L2 Senior Prep D2 Rank Program Team
1 South Georgia Allstars Emeralds