Level 1 – Final

L1 Tiny D2 Rank Program Team
1 Island Allstars Beta Nu
2 Parrish Elite Chaos
3 National Stars Tiny Twilight
Tiny Novice D2 Rank Program Team
1 Blaze Cheer & Tumble Icicles
2 Cheer Magic All Stars Starlets
3 Platinum Cheer Stars Topaz
L1 International Junior Rank Program Team
1 Rockstar Cheer Charleston Outkast
2 Rockstar Cheer Atlanta B52s
3 Bay State All Stars Hail
L1 Junior Recreation Rank Program Team
1 Albany Elite Tiger Paws Tiger Paws Fierce
L1 Mini Medium Rank Program Team
1 Python All Stars of Columbus Mighty Mini Pythons
2 The Stingray All Stars Marietta Peppermint
L1 Senior Medium Rank Program Team
1 Python All Stars of Columbus Calabar Pythons
2 Top Gun All Stars Wild Ones
3 Cheer Athletics – Charlotte NobleCats
L1 Tiny Rank Program Team
1 The Stingray All Stars Marietta Grape
2 River City Allstars Little Sizzle
L1 Youth Medium D2 Rank Program Team
1 Bluegrass Cheercats Silver Cheetahs
2 Island Allstars PTK
L1 Youth Recreation Rank Program Team
1 Leader Cheer Eagles Youth 1
2 Spirit of Cherryville Cheerleading Little Legacy
L1 Junior Medium Rank Program Team
1 Rockstar Cheer The Ting Tings
2 Cheer Express Allstars Junior Sparkles
3 Rockstar Cheer Holly Springs Lumineers
4 ACX Wicked
L1 Youth Small D2 Div A Rank Program Team
1 Triple Crown Elite Queen of Hearts
2 Diamond All-Stars Shock Wave
3 Texas Lonestar Cheer Company Crimson
4 Georgia Heat Storm
5 Cheer Craze All Stars Purple Posion
6 ECT Phoenix Heat
7 Cheer Xcel Superiors
8 Allstar Panthers Crush
9 Summit Sports Center Andes
10 Victorious Elite All Stars Vixens
11 Dynamite All Stars Rebels
12 3D Elite Allstars Prodigy
13 Jupiter Elite Allstars JEA ICE
L1 Junior D2 Div A Rank Program Team
1 Davis Allstar Gym Inc Power
2 CE All Stars Lady Lightning
3 Myrtle Beach Allstars Rip Curl
4 Atlanta Elite Ice
5 Cheer Invasion All Stars Bombshells
6 Legendz Allstars Royalty
7 Xtreme Athletics Auburn Luna
8 Tri County Elite White Tigers
9 All American Elite United
L1 Youth Div A Rank Program Team
1 ATA Neon
2 Elite Heat All-Stars Ignite
3 Python All Stars of Columbus Striped Pythons
4 Cheer Athletics – Charlotte AristoCats
5 The Stingray All Stars Marietta Kiwi
6 World Class All Stars Glitz
7 The Atlanta Jayhawks Sterling
8 Pro Cheer L1 Youth
9 Brandon All-Stars Emerald
10 Central Florida Athletics- Jacksonville Purrrfection
11 Brandon All Stars North Tampa Diamonds
12 ACE Cheer Company – River Region Dragonflies
13 Rockstar Cheer Tampa Kid Rock
14 MGA Cheer Extreme Blackouts
L1 Senior Small Rank Program Team
1 Midwest Cheer Elite Lady Whiskers
2 ACE Cheer Company – BHM Cherokees
3 Brandon All-Stars Slate
4 Midwest Cheer Elite-Columbus PINK
5 The Stingray All Stars Johns Creek Rock
6 ACE Cheer Company – JAC GunSlingers
L1 Mini D2 Rank Program Team
1 TAI Sleet
2 Southern Athletics Pink Ladies
3 Douglasville Cheer Stars Twinkles
4 Winnersville Elite Berries
5 Wake Forest All Stars Wolfpups
6 World Class Athletics Rubies
7 Tune Ups Allstars Lil Turbo
8 Hot Shots of Fort Oglethope Red Rubies
9 Spirit Authority Athletics Mini Midnight
10 ECT Phoenix Sparks
11 Dynamite All Stars Firecrackers
12 EVO Athletics Mini 1
13 Legendz Allstars Little Legendz
14 Dynamite All Stars Cherry Bombs
L1 Youth Small D2 Div B Rank Program Team
1 Cheer Nation Athletics Halos
2 TKO MD Rubies
3 Ellenwood All-Stars L1 Youth
4 Maine Stars Dazzle
5 Planet Cheer Cosmic Rays
6 Douglasville Cheer Stars Twilight
7 Crowned Elite Athletics Sassy Sapphires
8 Victory! All Stars Moonstones
9 Parrish Elite Kratos
10 OC Elite Sparks
11 Cheer Magic All Stars Sparkle
12 Twisters Athletics Whirlwind
L1 Junior D2 Div B Rank Program Team
1 Allstar Panthers Reign
2 Southern Athletics Pulse
3 Boca Raton Hurricane All Stars JR BLACK- WAVE
4 Stevie’s Elite Athletics Lil Blue Attitude
5 Haydens All Stars Purple Reign
6 National Stars Junior Spectra
7 World of Cheer Sassy Catz
8 CenterStage Cheer & Dance All Stars Starlites
9 Diamond Elite Miss Silver
L1 Junior Small Rank Program Team
1 The Stingray All Stars Marietta Mango
2 The Atlanta Jayhawks Dazzle
3 The Stingray Allstars – Naples Heat
4 Star Athletics Junior Chrome
5 Midwest Cheer Elite-Columbus Valentino
6 KX Athletics Obsession
7 South Jersey Storm Landslides
8 Spirit Xtreme Heart
9 ACE Cheer Company – Huntsville Navajos
10 Cheer Force One CF1 Typhoon
11 East Celebrity Elite East Windsor Legacy
12 Rockstar Cheer Columbia Sublime
13 Central Florida Athletics Black Diamonds
L1 Youth Div B Rank Program Team
1 Flip City All Stars Crush
2 Spirit Xtreme Believe
3 The Atlanta Jayhawks Shimmer
4 The Stingray All Stars Johns Creek Coral
5 Top Gun All Stars Bullet Gold
6 Cheer Express Allstars Youth Stars
7 Midwest Cheer Elite Baby Jags
8 MGA Cheer Extreme Tifton Twilight Extreme
9 Rockstar Cheer Atlanta South Big Bang
10 Zone Cheer All-Stars Heart
11 Infinity Allstars Youth Empire
12 Midwest Cheer Elite-Columbus Dolce Divas
13 Brandon All-Stars East Scarlet
14 Cheer Force One CF1 Starfire
L1 Mini Small Rank Program Team
1 Rock Solid All Stars ANGELS
2 ACX Mini Queens
3 Cheer Athletics – Charlotte TiaraCats
4 World Cup Supernovas
5 ACE Cheer Company – BHM Choctaws
6 The Stingray All Stars Cartersville Mist
7 Louisiana Spirit Blush
8 Rockstar Cheer Goo Goo Dolls
9 Infinity Allstars Mini Monarchs
10 Memphis Pride Allstars Mini Rain
11 South Jersey Storm Microburst
12 Top Gun All Stars Mini Jags
13 Brandon All-Stars Gold
14 Midwest Cheer Elite Little Lynx
15 Central Florida Athletics Claw Crew
16 The Stingray All Stars Johns Creek Ruby
L1 Senior D2 Rank Program Team
1 Davis Allstar Gym Inc Force
2 Jersey Wild All Stars L1 Senior
3 Diamond All-Stars Explosion
4 Platinum Cheer Stars Sapphires
5 G Force Cheer Black Ops
6 Fearless Athletics Reckless
7 Cheer Xcel Purple Reign
8 Victorious Elite All Stars Vengeance
9 EVO Athletics Senior 1
10 Dynasty Spirit Elite All Star RED ALERT
11 United Rock Nation All Stars Celebrities
L1 Youth Small D2 Div C Rank Program Team
1 United All Stars Hiss
2 One Elite All Stars One Destiny
3 Legion of Allstars Code Red
4 Matrix All Stars Fierce
5 Rock Athletics Ruby
6 CSA All Stars Blush
7 Fearless Athletics Silver
8 Triple Threat All-Stars MAGIK
9 Savannah Sharks Blacktips
10 NXS Fearless
11 EVO Athletics Youth 1
L1 Mini Prep Rank Program Team
1 Twisters Lime
2 Pro Cheer L1 Tiny Prep