Level 2 – Final

L2 Youth Medium D2 Rank Program Team
1 CSA All Stars Heartbreakers
2 Lunar All Stars Stellar
3 Island Allstars Omicron
4 Wake Forest All Stars Red Wolves
L2 Youth Recreation Rank Program Team
1 Twisters Sharon Springs Falcons
L2 International Junior Rank Program Team
1 Rockstar Cheer Charleston Veronicas
2 Bay State All Stars Super Storm
3 Cheer Extreme – Chicago Lucky Charms
4 Rockstar Cheer Atlanta Creed
5 Bravo All Stars Lady Warriors
6 Tune Ups Allstars Piston Babes
7 World Class Athletics Jade
L2 Junior Recreation Rank Program Team
1 Leader Cheer Eagles J2
L2 Senior Recreation Rank Program Team
1 Albany Elite Tiger Paws Tiger Paws Extreme
L2 Mini D2 Rank Program Team
1 CSA All Stars Cheetah Girls
2 Paiges Dance & Cheer Studio – Spice All Coral
3 GU Allstars PINK ELITE
4 Blaze Cheer & Tumble Winter Soldiers
L2 Senior Medium D2 Rank Program Team
1 One Elite All Stars One Addiction
2 Island Allstars Sigma Phi
L2 Youth Small D2 Div A Rank Program Team
1 Triple Crown Elite Purple Reign
2 Haydens All Stars Teal Thunder
3 Victory! All Stars Blue Topaz
4 Buckeye Cheer Elite Lynx
5 Mississippi Spirit Pink
6 Jaguar Athletics Sassy Cats
7 Team Universe Cheer Little Dippers
8 Platinum Cheer Stars Rubies
9 Spirit Authority Athletics Youth Cobalt
10 G Force Cheer Recon
L2 Mini Rank Program Team
1 The Stingray All Stars Marietta Coconut
2 Infinity Allstars Mini Majesty
3 Rockstar Cheer The Monkees
4 Cheer Savannah Allstars Silk
5 GymTyme All-Stars Mini Mist
6 FCA Gems Pink Ice
7 World Class All Stars Sass
8 Midwest Cheer Elite Aristokatz
9 River City Allstars Red Reign
L2 Youth Small Div A Rank Program Team
1 Brandon All-Stars East Mint
2 ACE Cheer Company – Huntsville Raiders
3 Elite Heat All-Stars Scorch
4 The Atlanta Jayhawks Blizzard
5 Pro Cheer L2 Youth
6 Cheer and Dance Galaxy Rockets
7 The Stingray All Stars Cartersville Ember
8 Rockstar Cheer Atlanta East Dream
9 C4 Longhorns Youth White
10 Midwest Cheer Elite-Columbus Lady Spades
11 World Class All Stars Glam
12 Rockstar Cheer Holly Springs Phoenix
13 Rock Solid All Stars GENESIS
14 Tristate Athletics Impulse
15 MGA Cheer Extreme Electra
L2 Youth Medium Rank Program Team
1 Python All Stars of Columbus Malaya Pythons
2 The Stingray All Stars Marietta Red
3 GymTyme All-Stars Reign
4 South Jersey Storm Tornades
5 Memphis Pride Allstars Youth Thunder
6 Cheer Florida All Stars Unicorns
7 Brandon All-Stars Amber
8 Midwest Cheer Elite Leopards
9 World Cup Milkyways
10 ACE Cheer Company – BHM Apaches
11 ACE Cheer Company – JAC Desperados
12 Flip City All Stars Storm
L2 Junior Medium Rank Program Team
1 Rockstar Cheer Queen
2 The Atlanta Jayhawks Thunder
3 Spirit Xtreme Trust
4 Memphis Pride Allstars Junior Lightning
5 The Stingray All Stars Marietta Gray
6 Star Athletics Junior White
7 Midwest Cheer Elite Cheshire Katz
8 FCA Gems Emeralds
9 Midwest Cheer Elite-Columbus Jcrew
10 River City Allstars LunaChicks
11 Cheer Florida All Stars Lynx
12 Cheer Athletics – Charlotte MajestiCats
L2 Youth Small D2 Div B Rank Program Team
1 South Georgia Allstars Divinity
2 TAI Black Ice
3 Ellenwood All-Stars L2 Youth
4 Southern Athletics Promise
5 Texas Lonestar Cheer Company Ruby
6 Champion Athletics CrystalBling!
7 Boca Raton Hurricane All Stars SHARKNADO
8 Victorious Elite All Stars Evolution
9 Blaze Cheer & Tumble Cold Hearted
10 Champion Elite Legacy Sassybrass
L2 Junior Medium D2 Rank Program Team
1 Cheer Craze All Stars J.Crew
2 Knoxville Twisters Typhoons
3 Maine Stars Shimmer
4 East Mississippi Cheerleading EMC Scorpions
5 Cheer Invasion All Stars SWAT Team
6 Douglasville Cheer Stars Odyssey
7 Storm All Stars Ice
8 Twisters Athletics Surge
L2 Junior Small Div B Rank Program Team
1 Pro Athletics VIP’S
2 World Cup Venus
3 Twisters Blue
4 Florida Top Dog All Stars Frost
5 Cheer Florida All Stars Gryphons
6 Midwest Cheer Elite-Columbus Gucci Girls
7 Rockstar Cheer Atlanta South Sapphires
8 Twist & Shout Tulsa Junior Victory
9 Cheer Express Allstars Junior Royalty
10 Cheer and Dance Galaxy Eclipse
11 Cheer Force One CF1 Fury
L2 Youth Small Div B Rank Program Team
1 ATA Gold
2 Cheer Savannah Allstars Denim
3 Zone Cheer All-Stars Faith
4 Central Florida Athletics True Blue
5 Top Gun All Stars Y2K
6 MGA Cheer Extreme Tifton Purple Eclipse
7 Rockstar Cheer Atlanta Sugarland
8 Twisters Black
9 Louisiana Spirit Vanity
10 Spirit Athletics Golden Girls
11 The Atlanta Jayhawks Halo
12 Rockstar Cheer Columbia U2
13 East Celebrity Elite East Windsor Too Chic
14 Buffalo Envy All Stars L2 Youth
15 Cheer Force One CF1 Aviators
16 Inspire Athletics Youth Reign
L2 Junior Small Div A Rank Program Team
1 Flip City All Stars Twisters
2 Louisiana Spirit Posh
3 Tumble Tech Zeta
4 Broward Elite Allstars L2 Junior
5 Rising Stars Orion
6 ATA Iron
7 The Stingray All Stars Johns Creek Aqua
8 FCA Sharpsville Garnet
9 GymTyme Illinois SUGAR
10 Brandon All Stars North Tampa Blush
11 Rockstar Cheer Tampa Misfits
L2 Senior Small Div A Rank Program Team
1 The Stingray All Stars Marietta Pink
2 Rising Stars Nova
3 Brandon All-Stars East Crystal
4 Rock Solid All Stars SOUL
5 Central Florida Athletics- Jacksonville Blue Angels
6 Rockstar Cheer Holly Springs Black Sabbath
7 Tristate Athletics Fusion
8 Infinity Allstars Senior Supremes
9 Cheer Force One Nighthawk
L2 Junior Small Div C Rank Program Team
1 Intensity Athletics Bomb Squad
2 The Stingray Allstars – Naples Suns
3 Brandon All-Stars Chrome
4 Top Gun All Stars J-Dub
5 The Atlanta Jayhawks Arctic
6 Inspire Athletics Junior Redemption
7 Rockstar Jax Future
8 Cheer Extreme – Chattanooga Versace
9 Zone Cheer All-Stars Soul
L2 International Senior Rank Program Team
1 Midwest Cheer Elite Wicked Claws
2 Spirit Central South SPITFIRES
3 Bravo All Stars Pink Ladies
4 Pro Cheer L2 Senior
5 East Celebrity Elite East Windsor Obsession
6 World Class Athletics Blue Diamonds
7 Rockstar Cheer – Gastonia Vixen
8 Cheer Extreme Epic GREAT WHITES
L2 Senior Medium Rank Program Team
1 The Stingray All Stars Johns Creek Obsidian
2 Star Athletics Senior Onyx
3 Python All Stars of Columbus Timor Pythons
4 Broward Elite Allstars Fierce Katz
5 Spirit Xtreme Honor
6 Brandon All-Stars Cobalt
7 World Cup Infinity
8 South Jersey Storm Wildfire
9 Elite Heat All-Stars Gold Rush
10 FLIP! Gym Wolfpack Senior Sapphire
11 Inspire Athletics Senior Crush
12 ACX Toxic
L2 Junior Small D2 Div B Rank Program Team
1 Diamond All-Stars Voltage
2 Savannah Sharks Tiger Sharks
3 Stevie’s Elite Athletics Silver Fury
4 Summit Sports Center Lady Rockies
5 Rush Allstars Thundercats
6 Triple Threat All-Stars JUBILEE
7 Champion All-Stars J-Crew
8 Elevation Cheer Company Everest
9 Victorious Elite All Stars El2vate
10 Newnan Southern Stars Comets
11 3D Elite Allstars J’Adore
12 Cheer Xcel Dynasty
13 Winnersville Elite Indigo
14 Prevail Athletics Moonstones
15 Parrish Elite Poseidon
L2 Senior Small D2 Div B Rank Program Team
1 TAI Scorch
2 FX Elite All Stars Mysterious
3 Legendz Allstars Reign
4 Lunar All Stars Gemini
5 Stevie’s Elite Athletics Onyx Extreme
6 Boca Raton Hurricane All Stars SR CYCLONE
7 North Florida Elite Lady Luck
8 Carolina Magic Allstars Lady Illusion
9 Champion Athletics Ultra Violet
10 Champion Elite Legacy Chrome
L2 Senior Small D2 Div A Rank Program Team
1 Champion All-Stars Gold Rush
2 Matrix All Stars Attitude
3 Cheer Factor All Stars Prime
4 CSA All Stars Lady Aces
5 Haydens All Stars Silver Storm
6 Texas Lonestar Cheer Company Garnet
7 Allstar Panthers Divine
8 Rebelz Cheer Revolution
9 Freedom Athletics Lady Warriors
9 Cheer Xcel Crown Jewels
11 Carolina All Stars Cougars
L2 Senior Small D2 Div C Rank Program Team
1 Dynasty Spirit Elite All Star Red Flames
2 Champion Cheer Athletics Burn
3 Buckeye Cheer Elite Wildcats
4 Cheer Nation Athletics Recon
5 Omni Elite Athletix Mystique
6 The Cheer Hive The Queenbees
7 EVO Athletics Senior 2
8 Gulf Coast Elite Cheer Vortex
9 Revolution Athletics Allstars Adernaline
10 Cheer Magic All Stars Shimmer
L2 Junior Small D2 Div C Rank Program Team
1 Bluegrass Cheercats Lime Leopards
2 United All Stars Poison
3 Suwannee Spirit Legacy
4 GU Allstars PINK GLORY
5 ECT Phoenix Blaze
6 National Stars Junior Nova
7 Crowned Elite Athletics Queen Beez
8 Allstar Panthers Envy
9 Fearless Athletics Adrenaline
10 Power Athletics Fierce Cats
11 Champion Cheer Athletics Shimmer
12 Jackson Cheer Company Jackson Elite Starstruck
13 Xtreme Athletics Auburn Neptune
14 NXS Legacy
L2 Junior Small D2 Div A Rank Program Team
1 One Elite All Stars One Obsession
2 CE All Stars Junior Rain
3 Envy Cheer Loyalty
4 Victory! All Stars Blue Jade
5 Planet Cheer Velocity
6 Matrix All Stars Defiance
7 Carolina Flipz Lady Platinum
8 World of Cheer Royal Catz
9 Georgia Heat Wildfire
10 Hot Shots All Stars L2 Junior
11 Cheer Factory ICE
12 OC Elite Fire
13 Revolution All Stars Black Ops
14 Revolution Athletics Allstars Nspire
15 Jupiter Elite Allstars JEA Fire
L2 Junior Prep Rank Program Team
1 Pro Cheer Calhoun L2 Junior Prep
L2 Youth Prep Rank Program Team
1 Twisters Jade
L2 Senior Small Div B Rank Program Team
1 Top Gun All Stars Ice
2 Cheer Express Allstars Senior Heat
3 Tumble Tech Sigma
4 Midwest Cheer Elite-Columbus BCBG
5 GymTyme All-Stars Midnight
6 World Class All Stars Reign
7 Zone Cheer All-Stars Vitality
8 Rockstar Lake Norman The Clash
9 MGA Cheer Extreme Novas
10 C4 Longhorns White Diamonds