Level 3 – Final

L3 Junior Recreation Rank Program Team
1 Spirit of Cherryville Cheerleading Spirit of Cherryville
2 Leader Cheer Eagles J3
L3 Senior Recreation Rank Program Team
1 Our Lady Of Lourdes Academy Lourdes
2 Empire Cheerleading Recreation Senior 3
L3 Junior Small Div B Rank Program Team
1 Twist & Shout Tulsa Junior Judges
2 Spirit Xtreme Courage
3 The Stingray All Stars Marietta Fire
4 Memphis Pride Allstars Junior Cyclones
5 Intensity Athletics High Voltage
6 Rockstar Cheer Atlanta REM
7 GymTyme Illinois J-CR3W
8 Brandon All-Stars East Blaze
9 Central Florida Athletics- Jacksonville Black and Blue Crew
10 FCA Gems Turquoise
L3 Junior Medium D2 Rank Program Team
1 Jackson Cheer Company Obsession
2 Premier All Stars Legacy
3 Carolina Magic Allstars Power
4 Freedom Athletics Fearless Femmes
5 PROCHEER Austin Angels
L3 International Senior Rank Program Team
1 Extreme Athletics Pink Punch
2 Bravo All Stars Bellas
3 Midwest Cheer Elite Miss Kitty
4 East Celebrity Elite East Windsor Lady Reign
L3 Junior Medium Div A Rank Program Team
1 The Stingray All Stars Marietta Scarlet
2 ATA Steel
3 Brandon All-Stars Jade
4 Star Athletics Junior Gold
5 Cheer Athletics – Charlotte EmpressCats
6 ACE Cheer Company – BHM Blackhawks
7 Elite Heat All-Stars Red Hot
L3 Youth D2 Rank Program Team
1 Cheer Craze All Stars Y3K- BAE’Z
2 Savannah Sharks Angel Sharks
3 Maine Stars Gems
4 Encore Elite Wildcatz Prowl
5 Victory! All Stars Onyx
6 Rush Allstars Pumas
L3 Junior Small Div A Rank Program Team
1 Tumble Tech Chi
2 The Atlanta Jayhawks Twilight
3 Rockstar Cheer Kiss
4 Zone Cheer All-Stars Grace
5 Platinum Athletics IMPAC
6 Cheer Savannah Allstars Cashmere
7 C4 Longhorns BlackOut
8 Onyx Cheer Force Ice Chics
9 Cheer Athletics – Charlotte ImperialCats
10 Long Island Cheer Aqua
11 Spirit Xplosion Black Ops
12 ACE Cheer Company – JAS Mohicans
13 Gem of Champions Emerald
14 Inspire Athletics Glam Squad
L3 Youth Medium Rank Program Team
1 The Stingray All Stars Marietta Black
2 World Cup Dippers
3 Cheer Extreme Glitter Penguins
L3 Junior Small Div C Rank Program Team
1 FLIP! Gym Platinum Pack
2 Midwest Cheer Elite Wondercats
3 Top Gun All Stars Junior Black
4 Midwest Cheer Elite-Columbus Coco
5 Infinity Allstars Royal Divas
6 Team Illinois Cheer Purple Crush
7 KX Athletics Celebrities
8 World Class All Stars Vogue
9 Charlotte All Stars Orange Crush
10 Buffalo Envy All Stars L3 Junior
11 Cheer Force One Titans
12 Rockstar Cheer Tampa Violent Femmes
13 Rock Solid All Stars FAITH
L3 Junior Small D2 Div A Rank Program Team
1 CE All Stars J-Thunder
2 CSA All Stars Royal
3 Power Cheer Jags
4 Texas Lonestar Cheer Company Cardinal
5 Atlanta Elite Legacy
6 Omni Elite Athletix Black Widows
7 Crowned Elite Athletics Dynasty Dolls
8 National Stars Junior Eclipse
9 Spirit Authority Athletics Junior Royals
10 Douglasville Cheer Stars Stellar
11 Florida Team Cheer Jade
L3 Senior Small D2 Div B Rank Program Team
1 Famous Superstars Diamondz
2 Cheer Nation Athletics Senior Crush
3 South Georgia Allstars Supremacy
4 TKO MD Diamonds
5 GU Allstars SENIOR PINK
6 Paiges Dance & Cheer Studio – Spice All Silver
7 East Mississippi Cheerleading EMC Vipers
8 Victorious Elite All Stars Envy
9 Richmond Twisters L3 Senior
10 Encore Elite Wildcatz Intensity
11 UKnight Training Center Black Jacks
12 5 Star Athletics Lady Diamonds
L3 Junior Medium Div B Rank Program Team
1 GymTyme All-Stars Kiss
2 MGA Cheer Extreme Solar Flare
3 Flip City All Stars Steele
4 Cheer Extreme – Richmond Golden Girls
5 South Jersey Storm Velocity
6 Tristate Athletics Super Surge
7 The Stingray All Stars Johns Creek Jasper
8 ACE Cheer Company – JAC Gamblers
L3 Youth Small Div A Rank Program Team
1 Cheer Athletics – Charlotte PrincessCats
2 Midwest Cheer Elite Supercats
3 Infinity Allstars Youth Prodigy
4 Cheer Savannah Allstars Chenille
5 ACE Cheer Company – BHM Mohawks
6 Spirit Athletics Platinum
7 The Stingray All Stars Cartersville Storm
8 Twist & Shout Tulsa Youth Justice
L3 Senior Coed Small D2 Div A Rank Program Team
1 Cheer Craze All Stars Royal Obsession
2 Venom Allstars Royal Pythons
3 Legendary Athletics Ambition
4 Atlanta Elite Frost
5 Elite All Stars of Maine Missiles
6 Galaxy AllStars Black out
7 Xtreme Athletics Auburn Venus
8 Myrtle Beach Allstars RVCA
9 ATL Elite Force C3 Coed
L3 Junior Small D2 Div C Rank Program Team
1 United Rock Nation All Stars Hot Shots
2 Davis Allstar Gym Inc Beast Mode
3 Cheer Empire Lady Elite
4 Team Universe Cheer Vortex
5 Rock Athletics Onyx
6 NXS Reign
7 Buckeye Cheer Elite Thundercats
8 East Coast Flames Allstars East Coast Flames Rage
9 Lunar All Stars Atomic
10 Southern Athletics Punch
11 Fearless Athletics Rebels
12 Lake Country Allstars Southern Charms
13 Platinum Cheer Stars Onyx
L3 Junior Small D2 Div C Rank Program Team
1 United Rock Nation All Stars Hot Shots
2 Davis Allstar Gym Inc Beast Mode
3 Cheer Empire Lady Elite
4 Team Universe Cheer Vortex
5 Rock Athletics Onyx
6 NXS Reign
7 Buckeye Cheer Elite Thundercats
8 East Coast Flames Allstars East Coast Flames Rage
9 Lunar All Stars Atomic
10 Southern Athletics Punch
11 Fearless Athletics Rebels
12 Lake Country Allstars Southern Charms
13 Platinum Cheer Stars Onyx
L3 Senior Small Div A Rank Program Team
1 Star Athletics Senior White
2 South Jersey Storm Perfect Storm
3 The Stingray All Stars Marietta Lime
4 Elite Heat All-Stars Rose Gold
5 MGA Cheer Extreme Tifton Cosmic Rays
6 ACX Purple Haze
7 Rising Stars Storm
8 Cheer and Dance Galaxy Midnight
9 Cheer Force One CF1 Electra
10 Platinum Athletics PAC Blue
11 Flip City All Stars Lightning
12 Spirit Xplosion T-N-T
L3 Youth Small Div B Rank Program Team
1 The Atlanta Jayhawks Rain
2 Brandon All-Stars Rose
3 Long Island Cheer Lime
4 Twisters Silver
5 Cheer Florida All Stars Ravens
6 FCA Gems Moonstone
7 SKKY Allstars DREAM TEAM
L3 Senior Coed Small Rank Program Team
1 ATA Platinum
2 Rockstar Cheer Smashing Pumpkins
3 GymTyme All-Stars Steel
4 The Stingray All Stars Cartersville Vortex
5 GymTyme Illinois SPARK
6 Florida Top Dog All Stars Tsunami
7 Rockstar Cheer Atlanta South Bomshel
8 Central Florida Athletics ROYALThree
9 Cheer Extreme – Chattanooga Gucci
10 The Atlanta Jayhawks Vapor
11 Twist & Shout Tulsa Senior Freedom
12 Rockstar Cheer Atlanta East Jade
L3 Senior Coed Medium Rank Program Team
1 Pro Athletics SAVAGE
2 Tristate Athletics Commanders
3 Diamonds All Stars Black
4 Top Gun All Stars Assassins
5 The Stingray All Stars Johns Creek Jet
6 ACE Cheer Company – Huntsville Indian Outlaws
7 Top Gun All Stars C3
8 Cheer Express Allstars Senior Navy
9 Midwest Cheer Elite-Columbus Black Label
10 The Stingray All Stars Marietta Navy
L3 Senior Medium D2 Rank Program Team
1 Champion Cheer Athletics Blaze
2 Monmouth Cheer Academy Senior L3gacy
3 Power Cheer Savag3
3 Team Universe Cheer Galaxy Girls
5 Texas Lonestar Cheer Company Pink
6 TumbleCheer Heroes Gen X
7 OC Elite Inferno
L3 International Senior Coed Rank Program Team
1 Rockstar Cheer Atlanta Fall Out Boy
2 Cheer Extreme Coex
3 Cheer Extreme – Chicago Rage
L3 Junior Small D2 Div B Rank Program Team
1 TAI Eruption
2 TKO MD Queens
3 Rebelz Cheer Rebellion
4 Wake Forest All Stars Black Wolves
5 North Florida Elite Kings and Queens
6 CAO Elite L3 Junior – D2
7 Paiges Dance & Cheer Studio – Spice All Amethyst
8 Boca Raton Hurricane All Stars BLACKOUT
9 Dynamite All Stars Xsplosion
10 Champion Cheer Athletics Florence Flyers Black
L3 Senior Medium Rank Program Team
1 Python All Stars of Columbus Nova Pythons
2 Brandon All-Stars Platinum
3 Star Athletics Senior Gold
4 FLIP! Gym Wolfpack Senior Steel
5 The Atlanta Jayhawks Tsunami
6 Cheer Athletics – Charlotte DivinityCats
7 Spirit of Texas Purple Sass
8 World Cup Omega
9 Inspire Athletics Senior Royalty
10 Cheer Extreme – Maryland Glamour Queens
11 FCA Gems Citrines
12 ACE Cheer Company – River Region Kodiaks
L3 Senior Coed Small D2 Div B Rank Program Team
1 Revolution Athletics Allstars Pandemonium
2 Diamond All-Stars Black Out
3 Bluegrass Cheercats Royal Sabers
4 Tune Ups Allstars Fuse 3
5 Xcel 360 King Cobras
6 G Force Cheer Bomb Squad
7 OC Elite Ignite
8 All American Elite Alligance
9 Iconic Cheer Elite REIGN
L3 Senior Prep Rank Program Team
1 Twisters L3 Senior Prep
L3 Senior Small Div B Rank Program Team
1 Rockstar Jax FloRida
2 The Stingray Allstars – Naples Citrus
3 Spirit Xtreme Xcellence
4 MGA Cheer Extreme Vortex
5 Cheer Savannah Allstars Leather
6 Cheer Extreme – Richmond White Diamonds
7 Twisters Red
8 World Cup Electra
9 FCA Sharpsville Jade
10 CheerVille Athletics Blue Devils
11 Spirit Athletics Lady Steel
12 Central Florida Athletics- Jacksonville Pantherettes
L3 Senior Coed Medium D2 Rank Program Team
1 Matrix All Stars Vengeance
2 Island Allstars Zeta Omega
3 One Elite All Stars One Desire
4 Cheer Invasion All Stars Snipers
5 Stevie’s Elite Athletics Green Intensity
6 Victory! All Stars Sapphires
7 Jackson Cheer Company C3 Black Ops
8 Allstar Panthers Toxic
L3 Senior Small D2 Div A Rank Program Team
1 Savannah Sharks Riptide
2 Triple Threat All-Stars STORM
3 Summit Sports Center Cascades
4 World of Cheer Lady Pumas
5 Omni Elite Athletix Ravens
6 Elevation Cheer Company Eminence
7 Jaguar Athletics Jungle Cats
8 Champion Athletics Senior Crush
9 TumbleCheer Heroes Wonder Women
10 EVO Athletics Senior 3
11 Jump TNT Elite AllStars
12 Jupiter Elite Allstars JEA Twisters
13 Twisters Athletics Rage
14 CenterStage Cheer & Dance All Stars Shooting Stars
15 SCC Allstars SSC Senior 3
L3 International Junior Rank Program Team
1 Cheer Extreme – Chicago Vogue
2 Rockstar Cheer Holly Springs Pink Floyd
3 Bay State All Stars Warning
4 Pro Cheer L3 Junior
5 World Class Athletics Emeralds
6 Louisiana Spirit Luxe